Nonstop servis
tel.: 555 444 165

Čištění kanalizace Brno

S čištěním kanalizace máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Naši pracovníci jsou profesionálně vyškoleni pro čištění kanalizace, odpadů a ucpaných potrubí.

Technologie čištění kanalizace

Čištění kanalizace se provádí za účelem odstranění veškerých nečistot, usazenin, ucpávek a naplavenin. Kanalizaci by jsme měli čistit preventivně a pravidelně, a tím ji udržovat ve stále dobré kondici. Čištění kanalizace provádíme vysokým tlakem vody a je známo pod označením "tlakové čištění".

Tlakové čištění kanalizace je prováděno pomocí vysokého tlaku vody, až 220 atm, které dodává vysokotlaké čerpadlo, poháněné nejčastěji dieselovým motorem. Čerpadlo je spojeno s vysokotlakou hadicí a její konec je opatřen čistící tryskou, která dodává tlak vody do čištěné kanalizace. Speciální trysky se dají měnit, podle druhu zanesení nebo ucpávky v kanalizaci. Stav a poškození kanalizace zjistíme revizí kanalizace. K revizi a monitorování kanalizace používáme revizní tv kameru, záznam vypálíme na CD nebo DVD.

Naši zaměstnanci používají moderní vybavení a osvědčené pracovní postupy, při čištění zanesené kanalizace. Havarijní služba je dostupná nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.