Nonstop servis
tel.: 555 444 165

Čištění odpadů Brno

S čištěním odpadů máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Naši pracovníci jsou profesionálně vyškoleni pro čištění kanalizace, odpadů a ucpaných potrubí.

Postup při čištění odpadů

Čištění odpadů se provádí z důvodu ucpávky nebo špatného odtoku odpadního potrubí zejména v domácnostech, bytových a činžovních domech. Čištění odpadů v domácnostech provádíme mechanicky, motorovým perem.

U mechanického čištění odpadů perem, se pomocí motorového pera, poháněného elektromotorem, roztáčí ocelová spirála, která je zakončena výměnným koncovým nástavcem v podobě např. speciálního vrtáku. Koncových nástavců máme několik druhů, a lze je volit podle typu zanesení a ucpávky v odpadním potrubí. Do Naší činnosti patří i revize odpadů, kterou zjistíme příčinu špatného odtoku odpadu nebo jeho poškození. Revizi odpadů provádíme kamerovým systémem, a videonahrávku dodáme na CD nebo DVD.

Naši pracovníci jsou kvalifikovaní, dobře proškolení a s čištěním odpadů mají mnoho zkušeností. Při čištění odpadů používají jen prověřené pracovní postupy a k dispozici jsou Vám nonstop na havarijní lince 365 dní v roce.